POLSKIE FORUM ODSZKODOWAŃ

Polskie Forum Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

odszkodowania

Strona Główna | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypłata odszkodowania za szkody autostrady
Autor Wiadomość
mef

Wysłany: 2012-09-26, 16:47   Wypłata odszkodowania za szkody autostrady

Witam serdecznie forumowiczów,

Wczoraj dostałem pismo, że mam się zgłosić do firmy budującej autostradę A1 w celu ustalenia i ugody odnośnie wypłaty odszkodowania za szkody wyrządzone podczas budowy autostrady A1. Data to piątek 28.09. Firma przeprowadziła wizję lokalną, robili zdjęcia przed i po budowie.

Dom był wybudowany w latach 80, 82 na domu porobiły się szczeliny w środku jak i na zewnątrz budynku, niektóre się powiększyły. Na podwórku miałem płyty betonowe, które również zostały uszkodzone i są na nich pęknięcia, okna się nie domykają, w łazienkach popękały kafelki, to samo na schodach tarasowych.

Moje pytanie brzmi jak mam sobie wycenić szkody żebym uzyskał jak najkorzystniejsze odszkodowanie.

Czy jest możliwe dostanie odszkodowania również z tej firmy odnośnie uciążliwości, które zaistniały podczas budowy takie jak: ciągłe chmury kurzu i piasku, które wdzierały się do domu, oddychałem nimi oraz trudności w komunikacji ciągłe dziury na jezdni, hałas samochodów ciężarowych 24/7 przez 2 lata budowy.

Proszę bardzo gorąco o wasze opinie na ten temat i sugestie.

pozdrawiam mateusz,

Odpowiedz do tematu