POLSKIE FORUM ODSZKODOWAŃ

Polskie Forum Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

odszkodowania

Strona Główna | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadek w pracy-złamanie kości udowej-% ZUS zbyt niski.
Autor Wiadomość
ttt1970

Wysłany: 2012-09-10, 09:43   Wypadek w pracy-złamanie kości udowej-% ZUS zbyt niski.

Witam-16.08.2011 r doznałem uległem wypadkowi przy pracy w kopalni doznając wieloodłamowego otwartego złamania II stopnia nadkłykciowego lewej kości udowej z przemieszczeniem.Złamanie zespolono odkolanowym gwoździem z ryglowaniem na stałe,czyli pozostanie on w kości do końca życia.Po rocznym leczeniu i rehabilitacji powróciłem do pracy,jednak noga uległa skróceniu o 2cm i nie mam już pełnego zgięcia w stawie kolanowym,na udzie pozostały blizny dość pokaźne po wypadku i operacji,a o bieganiu i skakaniu mogę zapomnieć.Lekarz orzecznik ZUS stwierdził 8% uszczerbku powołując się na pozycję w tabeli nr 156,co nijak wg mnie nie ma się do w/w urazu,stwierdzono pourazową dysfunkcję w obrębie kończyny dolnej lewej.Uważam,że znacznie zaniżono % uszczerbku-proszę o opinię-choć i tak będę się odwoływał.

paula

Wysłany: 2012-09-10, 10:48   

Witam! Pracuje w jednej z kancelarii odszkodowawczej oferuje swoja pomoc w uzyskaniu odszkodowania z polisy oc zakladu pracy. Pragne podkreslic iz za 1% uszczerbku na zdrowiu należy sie Panu od 2000-2500zl. Przy 8% uszerbku na zdrowiu tylko z polisy oc otrzymałby Pan min 16000zl.Jesli jest Pan zainteresowany pomoca prosze o kontakt 791-31-32-33 Paulina

Odpowiedz do tematu