POLSKIE FORUM ODSZKODOWAŃ

Polskie Forum Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

odszkodowania

Strona Główna | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tętniak serca
Autor Wiadomość
mariolka50

Wysłany: 2012-05-14, 10:19   Tętniak serca

Witam serdecznie.Mój mąż przed Swiętami Bożego Narodzenia miał rozległy zawał serca.W szpitalu był 4 dni.Dowiedziałam się od lekarzy(codziennie inny)że męża serce jest w bardzo poważnym stanie bo pracuje tylko w 25%.Zapisali leki i dalsze leczenia miało się odbywać pod okiem lekarza rodzinnego i kardiologa.Zakwalifikowano męża do implantacji kardiowertera defibrylatora ale za kilka miesięcy.Po miesiącu mąż zmarł jak bezdomny pies na przystanku autobusowym.Zrobili mężowi sekcję zwłok i okazało się że przyczyną śmierci był tętniak który utworzył się na bliżnie pozawałowej.Dodam jeszcze że mąż miał zakrzepicę.Chcę pozwać szpital o odszkodowanie bo moim zdaniem lekarze mogli przewidzieć tą pozawałową komplikację.Czy mam szansę wygrać sprawę?Z góry dziękuję za za odpowiedz.

dartanians

Wysłany: 2012-06-24, 20:45   

Proszę pozwać szpital i zatrudnić najlepszą kancelarię odszkodowawczą w Polsce dla której taka sprawa to chleb powszedni. Nie zalecam pomocy adwokata, bo weźmie pieniądze z góry i przegra sprawę lub wywalczy grosze, gdyż nie ma żadnej wiedzy z zakresu medycyny a czasami i z zakresu odszkodowań. Proszę mi zaufać, to jest najlepsze wyjście. Jeżeli jest Pani zainteresowana, to proszę pisać na maila dartanians@wp.pl pomogę.

Odpowiedz do tematu