POLSKIE FORUM ODSZKODOWAŃ

Polskie Forum Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

odszkodowania

Strona Główna | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wypadek na terenie danii-zła diagnoza w szpitalu!!!!
Autor Wiadomość
ania1984

Wysłany: 2010-02-14, 12:25   wypadek na terenie danii-zła diagnoza w szpitalu!!!!

Dzień dobry!
Rok temu miałam poważny wypadek samochodowy na terenie Danii.
Byłam pasażerką doznałam wielu obrażeń ciała takich jak złamanie miednicy ,kości kulszowej,złamanie panewki stawu biodrowego,
złamania żeber,szczękościsku,wstrząsu mózgu,urazu głowy okolica skronii(ciała obce,blizna ok 3cm,).W szpitalu na terenie Danii leżałam 24 godziny poczym mnie wypuszczono do domu .
Odebrała mnie rodzina .Tam zszyto mi ranę na głowie szkła pozostawiono.Lekarze dali mi leki na drogę i kazali zgłosić się za dwa dni już w szpitalu w Polsce aby usunąć szwy.
W dokumentach jakie uzyskałam ze szpitala w Danii napisano że byłam tylko ogólnie potłuczona że zrobiono rezonans magnetyczny który nic nie wykazał (wyników nie otrzymałam).Z miejsca wypadku zabrało mnie pogotowie napisałi ze nie wiadomo czy na początku byłam przytomna jak dotarli
leżałam na poboczu z tego nic nie pamiętam.Tylko z pism które uzyskałam;
Mam pytanie czy mogę starać się o odszkodowanie ze szpitala w danii za to że w taki a nie inny sposb się mną zajeli. Od polskich lekarzy słyszałam ze tak dlatego piszę .Po powrocie do polski zrobiono mi tomograf komputerowy który wszystkie urazy wykazał .
Nie miałam wykupionego dodatkowego ubezpieczenia na czas pobytu w danii.
O odszkodowanie z oc już walczę podpisałam umowę chodzi mi tylko o odszkodowanie ze szpitala .
Proszę o jak najszybszą odpowiedz.

Moje dane adresowe:
Anna Karpowicz
Szczytno 3\8
77-320 Przechlewo
tel:+48 788 635 684

Katarzyna Wieczorek
ekspert forum

Wysłany: 2010-02-15, 10:10   

W zaistniałej sytuacji należałoby wykazać winę szpitala za to zaniedbanie. Jeżeli dokumentacja na to wskazuje, o świadczenie można się starać z polisy OC szpitala.

Odpowiedz do tematu