POLSKIE FORUM ODSZKODOWAŃ

Polskie Forum Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

odszkodowania

Strona Główna | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadek w pracy na Guernsey
Autor Wiadomość
rutowicz2006

Wysłany: 2009-03-27, 18:58   Wypadek w pracy na Guernsey

Witam,ponad dwa lata temu uległem wypadkowi przy pracy spadając z dachu budynku z wysokości 15m.Do chwili obecne przebywam na zwolnieniu lekarskim czekając na kolejne operacje.Mój prawnik we wrześniu 2008r przesłał informację do ubezpieczyciela.Ubezpieczycie przez sześć miesięcy zwleka z wypłatą odszkodowania.20.07.2009 uplywa trzy lata od zdarzenia.Czy moja sprawa może ulec przedawnieniu?Czy ubezpieczyciel łamie prawo?Czy przysługuje mi renta inwalidzka?Oczywiście pytań mam o wiele więcej ale bardzo proszę o odpowiedż na te trzy pytania.Serdecznie pozdrawiam Andrzej Rutowicz

Artur Małecki
ekspert forum

Wysłany: 2009-03-30, 16:23   

Bieg terminu przedawnienia zostaje przerwany przez zgłoszenie szkody, a po przerwaniu biegnie on na nowo, więc nie ma możliwości, by Pana rszczenie uległo przedawnieniu.

caveman

Wysłany: 2010-12-05, 04:31   

witam!
w lipcu tego roku mialem wypadek drogowy,jadac rowerem zderzylem sie na zakrecie z samochodem,uszkodzony mam blednik,stracilem zmysl wechu i smaku,mialem zlamany bark,zszywana reke,orazuszkodzony blednik,a na dodatek dopiero w Polsce u lekarza dowiedzialem sie ze mam peknieta czaszke od skroni do szczeki,chcialem jeszcze dodac ze byla to niedziela.mam pytanie czy mam jakies szanse na odszkodowanie,sad na wyspie mial orzec winnego wypadku,lecz ja wiem ze jechalem prawidlowo,lecz nie mialem kasku,firmy angielskie nie chca zaspecjalnie sie za ten przypadek zabrac,jesli ktos wie jak to mozna zalatwic prosze o rade.dziekuje.
caveman

Karla89

Wysłany: 2012-07-11, 10:09   Wypadek na wyspie Guernsey

Witam, kilka tygodni temu uległam bardzo poważnemu wypadkowi na Guernsey, idąc do pracy, zostałam potrącona przez taxowkę. Przetransportowano mnie helikopterem do Anglii, bo mój stan okazał się krytyczny, po kilku tygodniach wróciłam do szpitala na Guernsey. Mam bardzo poważne obrażenia głowy m.in. pękniętą czaszkę, ogólny obrzęk, lekkie zachwiania równowagi, pogorszony słuch, uraz nogi. Sprawa jest w toku, policja ma stwierdzić która strona była winna. Niestety ja nie pamiętam nic z tego zdarzenia ale mam świadków i podobno kierowca taxowki jest winny. Wiem kto wyrządził mi tą szkode, mam dane tej osoby, które zresztą podano mi na policji i powiedziano że o odszkodowanie muszę wystąpić sama. Co potrzebuje i gdzie mogę ubiegać się o odszkodowanie? Bardzo proszę o odpowiedź. Karolina

odszkodowania1
odszkodowania1

Wysłany: 2012-07-18, 00:22   pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Pani Karolino,w sprawie uzyskania odszkodowania proszę o kontakt 692 075 871 lub odszkodowania@spoko.pl Joanna

bohaterg

Wysłany: 2012-07-27, 15:31   

proszę sprawdzić na stronie

http://www.dobryprawnik.pl

Kondziu

Wysłany: 2012-08-10, 06:17   unlock iPhone 4 or unlock iphone 4

Basketball game is not just with regards to the real desires that should be connected with per online game. It is additionally around using a mind outlook that is sensible whenever actively playing the experience. When one is performing a personal game, or maybe just practising, right now there ought to be specific behaviors that happen to be required. Respect pertaining to some other people as well as mentor, pride for the regulations, and also other types of thinking might not acquire the adventure and may assist the players just to walk apart with the familiarity with should be done in order to happy immediately after all the games. iPhone 4 unlock A tranquil manner is just not some thing it's possible to put together through exercise for instance muscle tissues. It's something ought to be discerning from the inside of as well as looked after with out. For this specific purpose, it will most likely be very good to hold a Aikido soul planned whenever locate an Aikido school to join as well as learn about Aikido martial arts out of.
info securely through finding out basic unlock iphone 4
http://unlockiphone4gg.info]unlock iPhone 4
correctly courtesy of knowing the Basics http://unlockiphone4gg.info !

Odpowiedz do tematu