POLSKIE FORUM ODSZKODOWAŃ

Polskie Forum Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

odszkodowania

Strona Główna | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrącenie na przejsciu na zielonym świetle
Autor Wiadomość
legato72

Wysłany: 2013-01-18, 22:02   Potrącenie na przejsciu na zielonym świetle

Witam,zostałem potrącony na przejściu przy zielonej sygnalizacji,spędziłem pięć dni w szpitalu i nadal jestem na zwolnieniu poruszam się o kulach ,żona musiała brać tydzień urlopu aby się mną opiekować, mam uraz kolana czeka mnie operacja,artroskopia,usuniencie rzepki rekonstrukcja więzadeł(prawdopodobnie są zerwane)kolejny pobyt w szpitalu oraz długotrwała bolesna rehabilitacja, po rozmowie z lekarzem uprzedził mnie że taki uraz jest bardzo poważny i skutki będą długotrwałe i poważne, wiele pisać ,sprawa jest na policji w toku ,cały czas ponoszę koszty ,szkodę zgłosiłem do ubezpieczyciela sprawcy ale boje się że mnie zbędą bo już zapowiedzieli że rzeczoznawca się skontaktuje ,sprawca nawet się nie odezwał ,proszę o pomoc co robić i jak postępować z ubezpieczycielem i z tym zdarzeniem co mnie spotkało za rady dziękuje.

grzes77

Wysłany: 2013-01-19, 14:03   

Witam,Kancelaria Teodorowski&Wojtaszak,proszę o kontakt jeśli jest Pan zainteresowany ofertą pomocy w prowadzeniu Pana sprawy,pozdrawiam 506 056 545.

Odpowiedz do tematu