POLSKIE FORUM ODSZKODOWAŃ

Polskie Forum Odszkodowań: przydatne informacje na tematy związane ze szkodami osobowymi i majątkowymi oraz dochodzeniem odszkodowań. Na pytania odpowiadają współpracujący z Forum Eksperci.

odszkodowania

Strona Główna | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rejestracja | Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadek w pożarze w Danii
Autor Wiadomość
piotro

Wysłany: 2010-02-18, 21:33   Wypadek w pożarze w Danii

Witam,wynajmowałem mieszkanie nad warsztatem samochodowym w Danii w którym wybuchł pozar,ratujac sie musialem skakac z dachu bo nie było innej drogi ucieczki,a nie drabiny przeciwpozarowej a nie alarmu,doznałem trwalego uszczerbku na zdrowiu,operacje,aparat ilizarowa na pól roku i po siedmiu miesiacach dopiero zaczynam chodzic. Czy należy mi sie odszkodowanie od wlasciciela budynku? Wiem ze w Danii obowiązuje ubezpieczenie nieruchomosci na wypadek pozaru i czy obejmuje to ubezpieczenie równiez ofiarę pozaru? Dziekuje.

Katarzyna Wieczorek
ekspert forum

Wysłany: 2010-02-22, 11:10   

W tej sytuacji warto zapoznać się z ogólnymi warunkami polisy, trudno w góry orzec , czy obejmuje także OC właściciela.

piotro

Wysłany: 2010-02-22, 12:00   

Bardzo dziękuje za odpowiedz.I mam jeszcze jedno pytanie ponieważ wybieram sie tam osobiscie żeby uzyskać od policji protokól zakonczenia sledstwa,czy jak by sie okazało ze wlasciciel nieruchomosci jednak nie posiadal ubezpieczenia OC,czy moge domagac sie od niego odszkodowania ze stopy cywilnej.

Katarzyna Wieczorek
ekspert forum

Wysłany: 2010-02-24, 10:03   

Jeżeli właściciel ponosi winę za brak schodów przeciwpożarowych, to można domagać się świadczeń na drodze sądowej.

piotro

Wysłany: 2010-02-24, 21:53   

Serdecznie dziekuje za odpowiedz!

sonfoosyGox

Wysłany: 2012-10-28, 04:23   www.officialnikesaintsjersey.com sonfoosyGox

ďťżThere is no doubt that the New York Jets defense is amongst the best in the league, but it has been their offense that has made headlines over the past two weeks as second-year quarterback Mark Sanchez has really started to come into his own with as he has thrown three touchdowns in both of the last two gamesIronically enough, the most lethal combination in Cincinnati last year was Carson Palmer http://www.officialnikesaintsjersey.com/nike+drew+brees+womens+jersey]Drew Brees Women's Jersey
Terrell Owens?Kolb has had a great year so farStephen Douglas Sabol was born in Moorestown on OctReportedly, Tim Tebow is the number two quarterback on the Denver BroncosThe slowdowns were constant Whatever team comes out on the losing end in this battle between once Super Bowl title contenders will almost certainly be forced into making some serious changes either at head coach or on the field

speediaGype

Wysłany: 2012-11-08, 04:55   Hello from definetly me

I would like to welcome you to a new way to work and shop from home without leaving your home. I have a put together a few links together to make this possible. I have made it so you can shop/work/advertise/ or host your own website from your living room Visit http://definetlyme.com]work at home

Odpowiedz do tematu